Osvita.ua Законодавство Середня освіта Про пріоритетні напрями роботи психологічної служби у системі освіти на 2018/19 н.р.

Лист МОН № 1/9-487 від 07.08.2018 року

№ 1/9-487 від 07 серпня 2018 року

Департаменти (управління) освіти і науки обласних,
Київської міської державних адміністрацій

Інститути післядипломної педагогічної освіти

Про пріоритетні напрями роботи психологічної
служби у системі освіти на 2018/19 н.р.

З метою подальшої реалізації статті 76 Закону України «Про освіту» Міністерство направляє для використання в роботі аналітичні матеріали про діяльність психологічної служби, забезпечення закладів освіти практичними психологами і соціальними педагогами у 2018-2019 н.р. та рекомендації щодо пріоритетних напрямів психологічного супроводу та соціально-педагогічного патронажу учасників освітнього процесу.

Додаток на 27 арк.

Заступник Міністра       Павло Хобзей

Освіта.ua
07.08.2018

Провідні компанії та навчальні заклади Пропозиції здобуття освіти від провідних навчальних закладів України та закордону. Тільки найкращі вищі навчальні заклади, компанії, освітні курси, школи, агенції.
Популярні новини
Учителі мають отримувати повну зарплату, - профспілка Невиконання у 2019 році вимог постанови про підвищення окладів педпрацівників є порушенням
Профспілка наполягає на законі про захист вчителів За словами голови столичної профспілки освітян, вчителі не є обслуговуючим персоналом
Уряд подасть у Раду закон про середню освіту У МОН розраховують, що закон дозволить захистити реформу Нової української школи