Osvita.ua Законодательство Среднее образование Про проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад і турнірів з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році

Наказ МОН № 849 від 02.08.2018 року

№ 849 від 02 серпня 2018 року

Про проведення Всеукраїнських
учнівських олімпіад і турнірів
з навчальних предметів
у 2018/2019 навчальному році

Відповідно до Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади, турніри, конкурси з навчальних предметів, конкурси-захисти науково-дослідницьких робіт, олімпіади зі спеціальних дисциплін та конкурси фахової майстерності, затвердженого наказом Міністерства освіти і науки, молоді та спорту України від 22 вересня 2011 р. № 1099, зареєстрованого в Міністерстві юстиції України 17 листопада 2011 р. за № 1318/20056, наказу Міністерства освіти і науки України від 15.02.2018 № 148 «Про затвердження графіка проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів на 2019 - 2023 роки» (зі змінами), з метою пошуку, підтримки та розвитку творчого потенціалу обдарованої молоді НАКАЗУЮ:

1. Структурним підрозділам освіти і науки місцевих органів виконавчої влади, інститутам післядипломної педагогічної освіти забезпечити проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів (далі - Всеукраїнські учнівські олімпіади): І етап - у жовтні 2018 року, ІІ етап - у листопаді-грудні 2018 року, ІІІ етап - у січні-лютому 2019 року.

2. Затвердити кількісні склади команд для участі в IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад з відповідних навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році, що додаються.

3. Державній науковій установі «Інститут модернізації змісту освіти» (Спірін О.М.):

1) здійснити організаційно-методичне забезпечення проведення Всеукраїнських учнівських олімпіад та Всеукраїнських учнівських турнірів у 2018/2019 навчальному році;

2) забезпечити організацію та координацію проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році згідно з Переліком Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів у 2018/2019 навчальному році (додаток 1);

3) провести фінальні етапи Всеукраїнських учнівських турнірів у 2018/2019 навчальному році згідно з Переліком Всеукраїнських учнівських турнірів у 2018/2019 навчальному році (додаток 2).

4. Департаменту загальної середньої та дошкільної освіти (Кононенко Ю. Г.) забезпечити загальне керівництво Всеукраїнськими учнівськими олімпіадами та Всеукраїнськими учнівськими турнірами у 2018/2019 навчальному році.

5. Структурним підрозділам освіти і науки місцевих органів виконавчої влади, інститутам післядипломної педагогічної освіти подати до Державної наукової установи «Інститут модернізації змісту освіти» (03035, м. Київ, вул. Митрополита Василя Липківського, 36):

1) до 17 вересня 2018 року - пропозиції щодо персонального складу журі фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів юних фізиків, хіміків, математиків, винахідників і раціоналізаторів, біологів, правознавців, географів, економістів, інформатиків;

2) до 20 листопада 2018 року - пропозиції щодо персонального складу журі IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів юних істориків, юних журналістів, юних філософів та релігієзнавців;

3) до 05 березня 2019 року - звіти про проведення і завдання III етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад та заявки на участь команд у IV етапі Всеукраїнських учнівських олімпіад у 2018/2019 навчальному році.

6. Структурним підрозділам освіти і науки місцевих органів виконавчої влади, інститутам післядипломної педагогічної освіти, де планується проведення IV етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад і фінальних етапів Всеукраїнських учнівських турнірів у 2018/2019 навчальному році (додатки 1, 2), подати до Інституту модернізації змісту освіти пропозиції щодо програм і складу оргкомітетів відповідних змагань у строки, зазначені у підпунктах 1, 2 пункту 5 цього наказу.

7. Контроль за виконанням цього наказу покласти на заступника міністра Хобзея П. К.

Міністр                                 Л. М. Гриневич

Освіта.ua
02.08.2018

Ведущие компании и учебные заведения Предложения от ведущих учебных заведений Украины и зарубежья. Только лучшие вузы, компании, образовательные курсы, школы, агентства.
Учителя должны получать полную зарплату, - профсоюз Невыполнение в 2019 году требований постановления о повышении окладов педагогических работников является нарушением
Профсоюз настаивает на законе о защите учителей По словам главы столичного профсоюза работников образования, учителя не являются обслуживающим персоналом
Правительство подаст в Раду закон о среднем образовании В МОН рассчитывают, что закон позволит защитить реформу Новой украинской школы
В Украине разрабатывают закон о защите педагогов Действующее законодательство не предусматривает действенного механизма защиты профессионального достоинства учителя