Друк

Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман здійснив робочу поїздку до ДНЗ «Богуславське вище професійне училище сфери послуг»

02 02 2018 ф 0702 лютого 2018 року Прем’єр-міністр України Володимир Гройсман здійснив робочу поїздку до Державного навчального закладу «Богуславське вище професійне училище сфери послуг». Високопосадовця супроводжували голова Київської обласної державної адміністрації Олександр Горган та директор департаменту освіти і науки Віра Рогова.

Друк

Підсумки І (заочного) туру обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Методист – 2018»

fghgghgjВідповідно до наказу департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації від 25.10.2017 № 333 «Про проведення І (районного, міського) та ІІ (обласного) етапів Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості» у номінації «Методист - 2018», підведено підсумки І (заочного) туру обласного етапу Всеукраїнського конкурсу майстерності педагогічних працівників позашкільних навчальних закладів «Джерело творчості»у номінації «Методист – 2018»(далі – конкурс). У конкурсі взяли участь 16 методистів із закладів позашкільної освіти Баришівського, Вишгородського, Рокитнянського,  Сквирського, Тетіївського, Яготинського, Білоцерківського районів та міст Біла Церква, Бровари, Бориспіль,  Васильків, Обухів.

Друк

Відбулася урочиста церемонія відкриття дошкільного відділення

IMG 20180201 121016 201 лютого 2018 року Фастівщині відбулося урочисте відкриття після завершення реконструкції дошкільного відділення у складі Дідівщинського навчально-виховного комплексу «загальноосвітній навчальний заклад І-ІІІ ступенів – дитячий садок «Ромашка», завдяки чому 40 маленьких мешканців с. Дідівщина отримали можливість здобувати дошкільну освіти.

Молодь обирає здоров`я

27173679 3Молодь обирає здоров'я — саме так називається молодіжний рух, що поширюється Україною серед молоді і має на меті формування свідомого ставлення до свого фізичного, психічного і соціального здоров'я. Оскільки, майбутнє кожної держави - її молодь, то можна без перебільшення стверджувати, що здорова молодь - запорука майбутнього успіху України, її благополуччя і процвітання, розвитку, становлення і утвердження у світі. Впевнені в собі, цілеспрямовані, рішучі, непохитні у своїх намірах молоді люди, мають скласти основу української держави, її цвіт. Вони, необтяжені сумнівами і пороками, зможуть приймати креативні рішення, діяти ефективно і досягати бажаного результату.

Друк

Урочисту посвята учнів 5-го класу Фастівського НВК «ЗОШ І-ІІІ ст. № 10 - Гімназія» у перший гімназійний клас

27173679 2Минуло лише 2 місяці, як Фастівська міська рада прийняла рішення, яким було змінено тип та найменування загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів № 10 на «Фастівський навчально-виховний комплекс «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів № 10 - Гімназія». Треба віддати належне педагогічному колективу цього закладу, який за короткий термін зумів перебудувати свою роботу і офіційно, вже від сьогодні, запустив новий і амбіційний для міста проект.
31 січня 2018 року у краєзнавчомумузеї відбулась знаменна подія - урочиста посвята учнів 5-го класу десятої школи у перший гімназійний клас. Тобто, від нині у Фастові діє новий елітний навчальний підрозділ із поглибленим вивченням суспільних наук.

Пам’ятаємо героїв Крут…

IMG 2376 2Український народ щороку вшановує пам’ять молодих борців за волю, полеглих під залізничною станцією Крути. Ця битва стала символом героїзму та відданості Українській державі й національній ідеї, а її дата – 29 січня 1918 року – днем національної трагедії. Цього року українці всього світу відзначають 100-річчя події.  Не залишилася осторонь і молодь Київщини. 29 січня у селі Літки Броварського району відбулася учнівська краєзнавча конференція «Шляхами героїв Крут», учасниками якої стали більше 50 юних краєзнавців навчальних закладів області, представників Броварського, Васильківського, Києво-Святошинського, Обухівського, Яготинського районів, міста Біла Церква. Перед початком конференції, вони мали змогу стати учасниками мітингу, що пройшов біля Кургану Слави у Літках та покласти квіти, ушанувавши пам'ять полеглих воїнів.

Друк

Про історичний екскурс «Бій під Крутами: трагедія чи подвиг українського народу»

tugkkhkh 929 січня 2018 року на базі Фастівського навчально-виховного комплексу «ЗОШ І-ІІІ ст. № 7 – центр військово-патріотичного виховання «Гарт» відбувся історичний екскурс «Бій під Крутами: трагедія чи подвиг українського народу».

IV тур чемпіонату України серед жіночих команд Вищої ліги

IMG 008826-28 січня 2018 року в місті Біла Церква пройшов IV тур чемпіонату України з волейболу серед жіночих команд. Команда «СПОРТЛІЦЕЙ» Київського обласного ліцею-інтернату зістрічалась з командами ВК «Львівянка» м.Львів та ВК «Полтавчанка» м.Полтава.

Друк

Стартував II етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН

tugkkhkh 7На Київщині стартували масштабні наукові перегони для обдарованої учнівської молоді – II  етап Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. Протягом двох днів у Хотівському навчально-виховному  комплексі «Загальноосвітня школа І-ІІІ ступенів - гімназія» Києво-Святошинського району 508 юних дослідників нашого регіону виконували контрольні роботи з базових дисциплін.