і отримати безкоштовне
свідоцтво про публікацію
Предмети »

Геометрія - методичні матеріали

Геометрію можна визначити як окремий розділ математики, який вивчає просторові форми, предмети, взаємозв’язок їх розмірів та взаємного розташування.
Дана наука виникла ще в стародавні часи, а найпростішим її елементом вважається точка, яка лежить в основі всіх фігур.

Геометрична наука поділяється на два основні розділи. Перший – планіметрія – розглядає фігури в площині, наприклад, прямокутник, трикутник тощо. Другий – стереометрія – досліджує предмети вже у тривимірному просторі, наприклад, куля, циліндр, піраміда та інші.

Значення вивчення геометрії полягає не тільки в саморозвитку. Завдяки ній, учні вчаться бачити форми та їх взаємодію, аналізувати, будувати, вона розвиває просторову уяву та спостережливість. Практичне значення геометрії виявляється вже у дорослому житті. Жодне виробництво не обходиться без її застосування.

Даний розділ покликаний надати інформацію про основи геометрії та методи їх донесення до учнів, а також цікаві уроки на різноманітні теми, презентації та наукові роботи тощо.

1 206 матеріалiв